SD-5809-10M-6-BH Apex 1/2” Hex Service Drive Ball End Hex Bit
Price: Price on Request
Part Number: SD-5809-10M-6-BH
SD-5809-10M-6-BH Apex® 1/2” Hex Service Drive Ball End Hex Bit. Hex Size: 10” Overall Length: 6” / 152.4mm Drive Size: 7/16” Hex Power Drive
SD-5809-10M-6-BH Apex 1/2” Hex Service Drive Ball End Hex Bit Description
Apex Ball End Hex BitsApex Fastener Tools Catalog Page: 112
Technical Specifications
Additional information
Hex Size
10''
Overall Length
6'' / 152.4mm
Drive Size
7/16'' Hex Power Drive
Additional information
Hex Size
10''
Overall Length
6'' / 152.4mm