UG-13MM11-D Apex Standard 12-Point u-Guard Impact Socket, Metric, 1/4” Square Drive
Price: Price on Request
Part Number: UG-13MM11-D
UG-13MM11-D Apex Standard 12-Point u-Guard Impact Socket, Metric, 1/4” Square Drive. Fastener End Size: 13mm Fastener End Shape: Double Hex Overall Length: 1.03” / 26.2mm Drive Size: 1/4” Square Drive
UG-13MM11-D Apex Standard 12-Point u-Guard Impact Socket, Metric, 1/4” Square Drive Description
Fastener End Size
13mm
Fastener End Shape
Double Hex
Overall Length
1.03'' / 26.2mm
Drive Size
1/4'' Square Drive
Fastener End Size
13mm
Fastener End Shape
Double Hex
Overall Length
1.03'' / 26.2mm